sauna fi??

Komfort i relaks

Podczas korzystania z różnych typów saun, a także stref SPA &Wellness najważniejszy jest relaks i osiągnięcie komfortu, co przełoży się na lepszy wypoczynek Twojego ciała, ale także wytchnienie dla psychiki. Niezbędne będą do tego odpowiednie miejsca do siedzenia oraz leżenia, które pozwolą wygodnie odpocząć w miejscu przeznaczonym do regeneracji.

Wersje przeznaczone specjalnie do sauny

W przypadku relaksu w saunie fińskiej, a także Infrared, ważnym elementem pozwalającym Ci na relaks zarówno w pozycji siedzącej lub stojącej będą zagłówki, szczególnie w wersji ergonomicznej, które świetnie dopasowują się do ciała, dzięki czemu używanie ich przez dłuższy czas będzie bardzo wygodne. Możesz również zakupić opcję dostępne w klasycznej, prostej wersji, które jednocześnie wykonane z bardzo dobrego gatunku drewna, cechującego się trwałością, a jednocześnie zapewniającego spory komfort, w tym abachi, ale także osiki.

Pozostałe rodzaje leżaków

W licznych opcjach - prostej, bujanej, ale także ekskluzywnej dla bardziej wymagających osób dostępne są dla Ciebie leżaki, dzięki którym możesz komfortowo odpoczywać w strefach SPA & Wellness. Dodatkowymi opcjami, które mogą zwiększyć Twoją wygodę podczas wypoczywania na zakupionych leżakach, jest możliwość regulowania zagłówków, co pozwoli dopasować konkretną opcję do preferencji każdej wykorzystującej je w danym momencie osoby.

Ciekawe opcje kolorystyczne leżaków do sauny

W przypadku standardowych propozycji możesz liczyć nie tylko na klasyczne możliwości przygotowane w tradycyjnej barwie drewna. Kupując produkty szczególnie w ramach jednej z opcji z serii Bermuda Exclusive, możesz zyskać bardzo ciekawe, żywe kolory, nie tylko białe czy brązowe, ale również błękitne, pomarańczowe czy czerwone, które będą świetnie komponowały się z wypoczynkiem i przypominały wakacyjne pobyty w letnich kurortach.

Możliwości wykorzystania

Nasze leżaki i zagłówki są dedykowane do zastosowania w przypadku saun fińskich, a także Infrared. Część z nich można jednak również wykorzystywać w innych miejscach w ramach stref SPA & Wellness, chociażby na basenach, gdzie można zrelaksować swoje ciało, a także pozwolić odpocząć swojemu umysłowi.

Oparcia i zagłówki do saun fińskich i Infrared:

Zagłówek prosty z abachi/lub osiki.
Cena: 69 zł netto + VAT

Oparcie ergonomiczne. Idealne do pozycji siedzącej i półleżącej w saunie. Cena: 169 zł netto + VAT
    Zagłówek ergonomiczny ŁUK
   z abachi. Cena: 179 zł netto + VAT


   Zagłówek ergonomiczny "FALA" z abachi.    Cena: 149 zł netto + VAT


 Leżaki do saun i sektora SPA & Wellness:


Leżak bujany ergonomiczny. Wymiary / cena: na zamówienie        Leżak prosty ze świerku, regulowany zagłówek. Cena do uzgodnienia
     Leżak ratanowy
wyjątkowo ekskluzywny w kolorze brązowym, z regulowanym podgłówkiem. Pokryty jasną, miękką powłoką. 
Cena: wg aktualnych cen producenta

Ekskluzywny leżak "ALFA" 
do sektora Wellness. Dostępny w kolorze białym. Wymiary:
 H85xB71x L194,50. Cena: wg aktualnych cen producenta


 Leżak Bermuda Exclusive:

     
         
 Bermuda: dostępny w kolorach: żółty wzór, granat, biały,błękit wzór, czerwony, pomarańczowy, wg  wzornika. Wymiary: H115xB64xL169Cena: wg aktualnych cen producenta
wyposa?enie saun