sauna fi??

Muzyka w saunie


Relaks za pomocą muzyki w saunie, spokojne dźwięki umilające odpoczynek czy kojące odgłosy natury - z wszystkich tych możliwości pozwoli Ci się cieszyć nasz sprzęt grający. Sauny są przez nas wyposażane w sprzęt, który pozwala choć na krótką chwilę odciąć się od problemów codzienności, dając przede wszystkim wytchnienie psychiczne. Takie opcje są efektem bardzo szerokiej oferty urządzeń przeznaczonych do słuchania różnych utworów.

Produkty do słuchania muzyki w saunie

Ze względu na specyfikę pracy i warunków, w których mają działać, zestawy muzyczne do saun muszą charakteryzować się odpornością na wilgoć oraz działanie wysokich temperatur i takimi właśnie możliwościami odznacza się sprzęt, który sprzedajemy. W ofercie są zarówno tańsze radio/CD o mniejszych możliwościach i cenie, dedykowane saunom Infrared. Z drugiej strony dla klientów mających zdecydowanie bardziej zaawansowane potrzeby, opcją skrojoną dla nich będą systemy HiFi w bardzo płaskiej formie, posiadające wiele zaawansowanych funkcji odtwarzania wybranych nośników dźwięków.


                                     
Radio/Cd 
do saun Infrared z wbudowanymi głośniczkami, montowane w saunie, kolor biały.
Pracuje w temperaturze do 60C.
Cena: 390 zł netto + VAT.
Extra płaski wysokiej klasy system HiFi 
do montażu na ścianie zewnętrznej sauny. W kabinie montowane są głośniki stereofoniczne, które są w komplecie. Funkcje:odtwarza:CD/CR-R/CD-RW, MP3. posiada łącze USB, port USB, czytnik kart, stację dokującą do iPod-a. / Ma on możliwość odtwarzania  muzyki w formacie mp3 nie tylko z płyt, ale również z innych nośników  takich jak  USB, iPod,  SDcard/ W zestawie pilot do zdalnego sterowania. Nie posiada w komplecie iPoda.
Cena: 880 zł netto + VAT. Zestaw stereo do saun fińskich i Infrared: 
radio/CD w drewnianej obudowie, sterowane pilotem, głośniki stereo 2szt do saun.
Cena: 660 zł netto + VAT


Głośniki stereo do saun fińskich i Infrared. 
Odporne na wilgoć i temperaturę. Produkcja niemiecka.
Cena: 270 zł netto + VAT.

wyposa?enie saun