sauna fi??

Jonizacja powietrza w saunie

 
Mikroklimat groty solnej...

Ważną właściwością powietrza, którym oddychamy jest zawartość jonów dodatnich i ujemnych. Dla ludzi najkorzystniejsze jest powietrze zjonizowane ujemnie. Takim powietrzem oddychamy spacerując brzegiem morza, bądź po burzy – wtedy czujemy się najlepiej. Niestety otaczające nas urządzenia elektroniczne, elektryczne oraz sprzęty z tworzyw sztucznych emitują niekorzystne dla naszego zdrowia jony dodatnie.
Dodatnią jonizację powietrza możemy zneutralizować umieszczając w saunie urządzenia służące do ujemnej jonizacji powietrza. Wykorzystywana tu sól jest naturalnym jonizatorem ujemnym - emituje jony ujemne, które w rozgrzanej saunie neutralizują niekorzystną dodatnią jonizację powietrza i podnoszą poziom jonów ujemnych. Uzyskujemy tu mikroklimat groty solnej - wszystkie pierwiastki zawarte w soli w postaci lotnej unoszą się w powietrzu, którym oddychamy podczas seansów. Nasycone rozpuszczonymi skałami solnymi powietrze zawiera łatwo przyswajalne przez organizm magnez, potas, wapń, cynk, żelazo, krzem, fosfor, siarka, miedź, fluor, tytan, stront, mangan.
Taka technologia pozwala nam oddychać powietrzem sprzyjającym zdrowiu, poprawie naszego samopoczucia. Ujemnie zjonizowane powietrze to przede wszystkim:
● lepsze wchłanianie tlenu przez organizm,
● pozytywny wpływ na wydajności intelektualnej,
● wspomaganie utrzymywania odpowiedniego stanu nawilżenia skóry,
● działanie bakteriobójcze i wirusobójcze,
● doskonałe samopoczucie.
 

W ofercie posiadamy:

Multicup z solą himalajską. Do saun fińskich i Infrared na plasterki cytrusów, zioła i kryształy soli. Wykonany ze stali szlachetnej nierdzewnej, lśniącej. W zestawie 1 kg soli himalajskiej. Zawieszany bezpośrednio na piecu w saunie fińskiej, lub w dowolnym miejscu w saunie Infrared. Cena: 290 zł netto + VAT
Czara termalna do saun fińskich.
Na plasterki cytrusów, zioła, olejki. W zestawie: czara, 2 kg soli himalajskiej(mikroklimat groty solnej).
Cena: 750zł netto + VAT


 
Lampa solna do saun fińskich i Infrared.


NOWOŚĆ!
Cena: 470zł netto + VAT

 
Panele solne
do saun fińskich i Infrared. Wymiary: 50x50cm. Dostępne kolory soli: biały, różowy.
Kolory podkładów do wyboru: pomarańczowy, niebieski, zielony, żółty.
Cena panelu bez podświetlenia: 680 zł netto + VAT / 
Cena panelu podświetlonego: 780 zł netto + VAT.


 
wyposa?enie saun