sauna fi??

Wyposażenie dodatkowe

Pobyt w saunie to prawdziwy relaks i Twój czas dla zdrowia i urody.

Umil go oferowanymi przez nas elementami wyposażenia dodatkowego, które uczynią każdą Twą kąpiel niepowtarzalną, a także sprawią, że z przyjemnością i jednocześnie niecierpliwością będziesz czekać na kolejną wizytę w niej...

Najważniejsze elementy wyposażenia dodatkowego do saun

Wszystkie produkty, które znajdziesz w naszym asortymencie charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem oraz zastosowaniem bardzo dobrych materiałów. Potwierdza to również fakt, że zostały wyprodukowane w Niemczech. Wśród przykładowych propozycji możemy wskazać sprzęt przeznaczony do koloroterapii, a także aromaterapii. W ramach pierwszego z tych działów możesz nabyć chociażby kryształy halogenowe czy lampy LED. Do drugiej opcji zaliczają się z kolei czary termalne, żele zapachowe oraz olejki roślinne.

Pozostałe wyposażenie dodatkowe

W naszej ofercie znajdziesz akcesoria uniwersalne, w tym zarówno elementy sprawdzające się w przypadku sauny fińskiej, jak i Infrared. Fontanny nawilżające z różną liczba kapilarów, kamienie wulkaniczne czy sól krystaliczna himalajska, a także wiaderka natryskowe to tylko niektóre z licznych przygotowanych dla Ciebie propozycji. Wszystkie produkty są wykonywane z najlepszych materiałów pochodzących z Niemiec, dzięki czemu można być pewnym ich trwałości i jakości.

Inne akcesoria umilajšce czas w saunie

Dysponujemy nie tylko wyposażeniem dodatkowym wykorzystywanym do regeneracji ciała. Na wygodę przebywania wewnątrz pomieszczenia ma wpływ również odpowiedni rodzaj siedzenia, a w tym zakresie możemy Ci zaproponować chociażby leżaki ratanowe, ale także w stylu bujanym. Poza tym, zapewniamy również same oparcia oraz zagłówki. Dla pełnego relaksu w tej strefie możliwy jest również zakup sprzętu audio - systemu HiFi czy głośników stereo, które mogą wpłynąć uspokajająco na osoby przebywające w strefach Spa.

Możliwość utrzymania czystości w saunie

Nie zawiedziesz się również szukając skutecznych, a jednocześnie bardzo przyjemnych w zapachu i użytkowaniu akcesoriów przeznaczonych do utrzymania czystości w saunie. Możliwość zapobiegania rozwojowi drobnoustrojów jest możliwa chociażby dzięki zastosowaniu specjalnego płynu do dezynfekcji, który jest przeznaczony chociażby do ławek czy ścian. Poza tym, znajdziesz wśród nich również oryginalne i bardzo ekskluzywne serie ręczników, a także wieszaczków czy szczotek.

 
 Koloroterapia
Aromaterapia
 Komfort i relaks
 Higiena i czystość
 Kosmetyki
 Jonizacja powietrza w saunie
Dodatkowe akcesoria
 
 Muzyka w saunie
 


 
 

 
wyposa?enie saun