sauna fi??

Sauny fińskie (Tradycyjne)


Fińskie powiedzenie mówi: "Z sauny może korzystać każdy, kto potrafi do niej dojść. A jeżeli choremu nie pomoże spirytus i sauna, to znaczy, że już nic mu pomóc nie może….
● Medycyna potwierdza pozytywny wpływ sauny na zdrowie. Ludzie korzystający z sauny 10-krotnie rzadziej chorują na grypę i przeziębienia. Zabiegi te stabilizują krwioobieg: zwiększają ciśnienie u osób, które mają zbyt niskie, a obniżają je nadciśnieniowcom.
● Już po pierwszej kąpieli we własnej saunie poczujecie się Państwo, jak znikają bóle w kościach i stawach, codzienny stres. Gorąca para oczyści i ujędrni skórę.
Według pewnego fińskiego dermatologa, używające najlepszych kosmetyków cudzoziemki mają gorszą cerę od fińskich robotników, gdyż...nie chodzą do sauny ...

W ofercie posiadamy:
● SAUNY SUCHE (piec jednofunkcyjny) - temp. powietrza 90 - 100°C, wilgotność około 10%. Polewając rozgrzane kamienie wodą uzyskujemy "saunę mokrą" - czyli fińską. 
● SAUNY PAROWE - BIOSAUNY (piec z generatorem pary) - t
emp. powietrza: 45-65°C, wilgotność 40-65%. Są to warunki idealne do kąpieli parowo- ziołowej, zalecanej w leczeniu schorzeń gardła, oskrzeli, zatok, zażywania inhalacji, a także w leczeniu schorzeń reumatycznych. 

Sauna może być wykonana z: świerku skandynawskiego, osiki syberyjskiej, cedru, jodły kanadyjskiej. Ławki i oparcia: z osiki, bądź afrykańskiego abachi. Oferowane przez nas sauny wyposażone są w piece zapewniające bezpieczeństwo użytkowania i udostępnienie publiczne sauny.
 

Proponujemy sauny tradycyjne gotowe i na wymiar:

 
 
BASIC Infraline Wersja STANDARD
GORĄCE LATO 2020!
PRESTIGE De LUXE Infraline
GORĄCE LATO 2019!
COMFORT Infraline
BESTSELLER 2018 I PROMOCJA LATO 2019!
Model: ZEN
SANDIA 150x145cm
Exclusive Infraline
Country Infraline
VIP Infraline
GORĄCE LATO 2019
DIAMOND Infraline
Panorama Infraline
INDIGO
z drewna litego
URAN
z drewna litego
CRISTALL HIGH QUALITY
z drewna litego
PANAMA HIGH QUALITY
VARIOLINE SAUNALUX
STUDIOLINE SAUNALUX
Norwia SAUNALUX
SALSA SAUNALUX
SAMBA SAUNALUX
GALACTICA SAUNALUX
Horizont SAUNALUX
TEMPEL SAUNALUX
Finnia SAUNALUX
z drewna litego
wyposa?enie saun
Jako producent saun oferujemy Państwu między innymi: sauny fińskie, sauny infrared i combi, modele gotowe i na wymiar, a także transport i montaż na terenie całej Polski.
Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio
Pozycjonowanie: BlueSky System