sauna fi??

Sauny fińskie, tradycyjne, suche, parowe

Dla zdrowia i dla urody, dla relaksu i dla pobudzenia - mieszkańcy Finlandii wiedzą doskonale, ze sauna tradycyjna jest dobra na wszystko. W tym północnym kraju sauny parowe są wszędzie - przy prywatnych domach, na osiedlach i w blokach, wreszcie jako obiekty publiczne. Finowie, zwykle pełni rezerwy, w pomieszczeniach wypełnionych parą zamieniają się w dusze towarzystwa. I nic dziwnego - kąpiel cieplna poprawia nastrój jak nic innego!

Oferta Infraline

Przygotowujemy dla Państwa zarówno modele gotowe, jak i te projektowane na wymiar. Wśród naszych propozycji znajdziecie:

  • sauny suche, wyposażone w piec jednofunkcyjny. Polewając kamienie znajdujące się w środku wytwarzamy parę wodną i zamieniamy kabinę w saunę fińską, czyli mokrą. Temperatura powietrza w środku wynosi między 90 a 100 stopniami Celsjusza.
  • biosauny, czyli sauny z generatorem pary. Można dodać do niego olejków eterycznych, by uzyskać efekt kąpieli ziołowej. Temperatura powietrza wewnątrz waha się pomiędzy 45 a 65 stopniami Celsjusza, wilgotność natomiast: pomiędzy 40 a 65%.

Poniżej znajdą Państwo propozycje gotowych modeli parowych i suchych - zwróćcie uwagę na piękno drewna oraz na atrakcyjne połączenie go ze szkłem, nie tylko przeźroczystym! Zarówno w gotowych, jak i w projektowanych na wymiar obiektach możemy zainstalować nastrojowe oświetlenie, dzięki któremu jeszcze przyjemniej będzie się Wam relaksować.

Zalety kabin tradycyjnych fińskich, suchych i parowych

  • poprawa krążenia krwi, dzięki czemu czujemy zastrzyk sił,
  • rozgrzanie mięśni, co sprawia, że całe ciało się odpręża i rozluźnia, a bóle kości znikają,
  • pozbycie się toksyn z organizmu - w naturalny sposób wypacamy je z siebie pod wpływem gorąca,
  • wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia - kąpiel w saunie działa jak jedzenie czekolady, ale zamiast powodować zwiększenie wagi, ułatwia jej zredukowanie,
  • poprawa wyglądu cery dzięki dogłębnemu oczyszczeniu skóry.

Zapraszamy do oglądania propozycji gotowych obiektów oraz do skontaktowania się z nami, jeśli marzy Wam się prywatna kabina przygotowana na wymiar.

 
 
BASIC Infraline Wersja STANDARD
JESIEŃ W INFRALINE 2021 !
COMFORT Infraline
JESIEŃ W INFRALINE 2021 !
Exclusive Infraline
JESIEŃ W INFRALINE 2021 !
PRESTIGE De LUXE Infraline
ceny przed aktualizacją !
SANDIA 150x145cm
Country Infraline
Model: ZEN
VIP Infraline
DIAMOND Infraline
Panorama Infraline
INDIGO
z drewna litego
URAN
z drewna litego
CRISTALL HIGH QUALITY
z drewna litego
PANAMA HIGH QUALITY
VARIOLINE SAUNALUX
STUDIOLINE SAUNALUX
Norwia SAUNALUX
SALSA SAUNALUX
SAMBA SAUNALUX
GALACTICA SAUNALUX
Horizont SAUNALUX
TEMPEL SAUNALUX
Finnia SAUNALUX
z drewna litego
wyposa?enie saun