sauna fi??

Sauny combi > Sauna z cedru,
promienniki kwarcowe

Dla wielu osób nie ma nic bardziej relaksującego niż pobyt w ośrodku wypoczynkowym z salonem SPA. W takich miejscach klientom udostępniana jest zwykle sauna (w różnych wariantach), z której korzystanie przynosi wiele pozytywnych korzyści. Nie musicie jednak Państwo wychodzić z domu, by dostarczyć sobie takich wrażeń - dzięki naszej firmie produkcyjnej taki system pojawi się w Państwa pomieszczeniu domowym. Proponujemy model typu combi, czyli saunę z cedru kanadyjskiego (lub innego materiału przeznaczonego do budowy saun) z piecem standardowym oraz niemieckimi promiennikami kwarcowymi. Najlepsza odpowiedź na zróżnicowane potrzeby, przekonajcie się sami!

Sauna z cedru z promiennikami kwarcowymi - do Państwa domu

Proponowane przez nas sauny typu combi mogą być dodatkowo wyposażone w piec z generatorem pary, który charakterystyczny jest dla saun parowych. To właśnie ten element (w połączeniu z aromatycznymi olejkami) odpowiada za podnoszenie wilgotności w pomieszczeniu, która daje możliwość inhalacji, rozluźnienia zmęczonych mięśni (zwłaszcza po treningu) oraz zrelaksowania się. Dodatkowo posiadają profesjonalny system infrared, czyli promienniki kwarcowe niemieckiej produkcji. Promienniki odpowiedzialne są za emitowanie energii podczerwieni, co sprawia, że ciało wygrzewa się w przyjaznych dla zdrowia temperaturach.

Sauna typu combi - lepszej opcji nie znajdziecie

Dlaczego proponowany przez nas model typu combi z wybranego gatunku drewna stanowi najlepszy wybór do Państwa domu? Przede wszystkim z uwagi na swoją wielofunkcyjność i uniwersalność. Dzięki wyposażeniu w zarówno tradycyjny piec do kąpieli suchej lub parowej, jak i system infrared pozwala na dopasowanie do preferencji każdego domownika. Korzystać z niego będą więc osoby w młodszym oraz starszym wieku - bez względu na to, jaka temperatura sprawia im przyjemność. Co więcej, wykorzystane do produkcji drzewo cedru kanadyjskiego zapewnia wysoką estetykę w pomieszczeniu, a ławki wykonane z afrykańskiego drzewa abachi gwarantują wysoki komfort w trakcie siedzenia. System tworzony jest na wymiar zgodnie z wymaganiami klienta.

Tradycyjna kąpiel finska czy ciepło Infrared? Zróżnicowane wrażenia - zagwarantowane z naszym modelem typu combi z drzewa cedrowego z promiennikami kwarcowymi!

Sauna z cedru,
promienniki kwarcowe

Sauna combi na wymiar Infraline.

Materiał do budowy ścian: cedr kanadyjski.
Materiał do budowy ławek: abachi.
System termiczny:
- piec z generatorem pary
-  promienniki kwarcowe niemieckie
Montaż: Bydgoszcz, Klient prywatny

wyposa?enie saun