sauna fi??

Sauny combi > Sauna z osiki,
promienniki kwarcowe

Spędzając czas w przytulnych czterech kątach, mogą się Państwo poczuć, jakby właśnie byli na wakacjach na rajskiej plaży. Jak to możliwe? Taki efekt zapewniają sauny combi na dowolny wymiar z naszego sklepu internetowego. Proponowane rozwiązania stanowią najlepszy wybór z uwagi na wyposażenie zarówno w standardowy piec, jak i kabinę infrared (wykorzystującą promienniki kwarcowe), co zapewnia zróżnicowane możliwości korzystania.

Sauna z osiki typu combi - na każdy gust

Proponujemy Państwu saunę typu combi, która odpowie na potrzeby każdej osoby. Wyposażenie w piec standardowy (w którym zalewa się kamienie goršcš parš) daje możliwość nagrzania pomieszczenia, co efektywnie rozluźnia ciało. Kabina infrared z kolei, dzięki wyposażeniu w promienniki kwarcowe lub karbonowe produkcji niemieckiej, odpowiada za to, by ogrzać ciało - tak jak słońce na Cyprze lub Malcie - gwarantując przyjemne samopoczucie nawet w okresie zimowym, gdy za oknem plucha lub mróz.

Do tworzenia naszej sauny z promiennikami kwarcowymi wykorzystujemy osikę syberyjską, co zapewnia niezwykłą elegancję z racji zastosowania wytrzymałego drewna o wyjątkowych walorach estetycznych. Ławki wykonane są z tego samego materiału - komfortowe siedzenie zagwarantowane nawet przez dłuższy czas.

Model z osiki typu combi - na użytek prywatny

Nasze propozycje z osiki stanowią najlepszy wybór dla domów prywatnych, w których mieszkańcy preferują inne warunki pod względem temperatury. Typ combi charakteryzujący się wyposażeniem w piec standardowy oraz system infrared z promiennikami kwarcowymi lub karbonowymi stanowi gwarancję, że każda osoba będzie w pełni zadowolona, zarówno miłośnicy fińskiej tradycji, jak i codziennego relaksu w Infrared.

Wielofunkcyjne, solidnie wykonane, dostosowane do potrzeb wszystkich korzystających z nich osób - jeśli chcą Państwo czerpać pełnię korzyści z wysokiej temperatury, nie wahajcie się skorzystać z naszej oferty. Przygotujemy saunę z osiki lub innego materiału (olcha, cedr, jodła, abachi, świerk) wyposażoną w piec do kąpieli suchej lub parowej oraz system promiennikami podczerwieni na wymiar, zapewniając dopasowanie do pomieszczenia, w którym jš Państwo umieszczš i możliwość korzystania w bardzo komfortowych warunkach.

Sauna z osiki,
promienniki kwarcowe

 Sauna combi na wymiar Infraline.

Materiał do budowy ścian: osika syberyjska.
Materiał do budowy ławek: osika.
System termiczny:
- piec standardowy
- promienniki kwarcowe niemieckie
Montaż: Gorzów Wielkopolski, Klient prywatny
wyposa?enie saun