sauna fi??

Sauny combi > Sauna ze świerku,
promienniki kwarcowe

Stwórzcie Państwo w swoim domu wyjątkowe miejsce, które pozwoli Wam się zrelaksować, rozluźni zmęczone mięśnie i dodatkowo przyspieszy oczyszczanie komórek z toksyn i tłuszczu. Takie wrażenia zapewnia tworzona przez nas na wymiar sauna ze świerku z promiennikami kwarcowymi. Oferujemy Państwu wielofunkcyjny model combi, z którego chętnie będzie korzystać każda osoba (bez względu na indywidualne preferencje oraz wskazania zdrowotne) z uwagi na obecność dwóch niezależnych źródeł ciepła: pieca oraz promieników.

Sauna ze świerku skandynawskiego z systemem infrared

Sauna typu combi charakteryzuje się tym, że łączy w sobie cechy modelu tradycyjnego (fińskiego wyposażonego w piec standard) oraz nowoczesnego dzięki obecności systemu infrared, czyli promienników kwarcowych emitujących energię podczerwieni. Temperaturę seansu w pomieszczeniu możemy ustawić za pomocą sterownika elektronicznego lub dotykowego. Wykonanie ścian sauny z wysokogatunkowego drzewa świerkowego skandynawskiego, a ławek z afrykańskiego drzewa abachi, osiki lub lipy zapewnia niesamowity komfort w trakcie spędzania czasu w saunie oraz trwałość tego urządzenia.

Sauna typu combi z promiennikami kwarcowymi - na Państwa potrzeby

Lubią Państwo przebywać w ciepłym pomieszczeniu, w którym temperatura osiąga nawet 100 stopni Celsjusza i powoduje wypacanie się ciała? Obecność pieca standard zapewni takie doznania. A jeśli nie przepadają Państwo za upałami, ale sprawia Wam przyjemność wygrzewanie się na plaży jak na Malcie czy Cyprze - system infrared jest właśnie dla Państwa. Promienniki kwarcowe emitują energię, która przekształcając się w ciepło, ogrzewa nie powietrze, ale ciało użytkowników, pozwalając na to, by poczuć się jak na wakacjach. Model combi na pewno odpowie idealnie na Państwa potrzeby!

Proponowane przez nas sauny ze świerku z promiennikami kwarcowymi świetnie sprawdzą się zarówno w ramach użytku prywatnego (zwłaszcza gdy tworzymy je na wymiar zgodnie z wymaganiami klienta), jak i mogą stanowić wyposażenie siłowni, basenu czy innego centrum sportowego. Wielofunkcyjność oferowanego modelu typu combi z wyposażeniem i wymiarami dopasowanymi do oczekiwań Klienta bez wątpienia stanowi czynnik zachęcający do zakupu, dając możliwość dopasowania do preferencji każdego przyszłego użytkownika.

Sauna ze świerku,
promienniki kwarcowe

Sauna combi na wymiar Infraline.

Materiał do budowy ścian: świerk skandynawski.
Materiał do budowy ławek: abachi.
System termiczny:
- piec standard z czarą termalną
-  promienniki kwarcowe Philips
Montaż: Inowrocław, Klient prywatny
wyposa?enie saun