sauna fi??

Wellness & Spa Łaźnie Jacuzzi

 Łaźnia parowa ...
oczyść swe ciało i duszę

Temperatura w łaźni jest niższa niż w saunie fińskiej, przy znacznie wyższej wilgotności. Dlatego dla wielu osób klimat łaźni: temperatury pomiędzy 43 - 46°C i wilgotność względna rzędu 100 % stanowi idealne warunki do odprężenia i relaksu.

Gorąca para jest szczególnie dobra na:
● choroby dróg oddechowych ● dolegliwości reumatyczne.
Natomiast wilgoć i ciepło kąpieli parowej wpływa na piękno naszej skóry: ● odmładza ●  oczyszcza ●  ożywia skórę.

Oferujemy łaźnie parowe wyposażone w wysokiej klasy generatory pary, gdzie kontrola niezbędnych parametrów jest w pełni zautomatyzowana. Do każdej łaźni parowej dołączone jest również oświetlenie, automatyczny odwapniacz, drzwi wykonane z anodowanego aluminium oraz z hartowanego szkła. Dodatkowe wyposażenie w pompę esencji zapachowych pozwala korzystać z dobrodziejstw aromaterapii lub łaźnię ziołowej.

Komfortowe łaźnie parowe przeznaczone są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i do miejsc użyteczności publicznej.
Wszystkie projekty oraz wyceny łaźni przygotowujemy indywidualnie w zależności od potrzeb Inwestora.Whirlpool ...  minibaseny dla każdego
Kąpiel w jacuzzi pod gołym niebiem o każdej porze roku 

W starożytności gorące źródła były naturalnym początkiem i centrum wielu miast. Zbawienne działanie ciepłej, masującej wody przetrwało tysiąclecia. Gdy skórę otaczają wirujące bąbelki, wówczas wypoczywa nie tylko ciało, ale i dusza. 

Whirlpool pozwala wzbogacić nasze życie rodzinne. Oderwie nas od takich tradycyjnych obecnie sposobów spędzania wolnego czasu, jak TV, czy komputer

Myli się ten kto łączy kąpiel w Whirlpool jedynie z porą letnią. Dzięki doskonałej izolacji i pokrywie termoizolacyjnej nasze Whirlpool umożliwiają kąpiel o każdej porze roku i to przy bardzo niskich kosztach eksploatacji. 

Pozwólcie więc odprężyć się mięśniom, ożywcie układ krążenia, uśmierzcie chroniczne bóle. Whirlpools firmy Saunalux działa uspokajająco, jest skuteczne przy zakłóceniach układu krążenia, wzmacnia siły obronne organizmu. 

Whirpool ...
to wspaniały sposób na ekskluzywną kąpiel we dwoje we własnym domu lub ogrodzie....

W ofercie posiadamy minibaseny produkcji Saunalux, najwyższy standard:

Jacuzzi Model 350
Model 520
Model 550
Model 725
Model 740
wyposa?enie saun
Jako producent saun oferujemy Państwu między innymi: sauny fińskie, sauny infrared i combi, modele gotowe i na wymiar, a także transport i montaż na terenie całej Polski.
Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio
Pozycjonowanie: BlueSky System