sauna fi??

Łaźnie parowe, jacuzzi, minibaseny

 Łaźnia parowa ...
oczyść swe ciało i duszę

Jednym z najbardziej obleganych obiektów w publicznych strefach SPA i Wellness są łaźnie parowe. Nie bez powodu - dzięki względnej wilgotności dochodzącej do 100% oraz zakresowi temperatur pomiędzy 43 a 46 stopniach Celsjusza, już pojedyncza sesja nawilża i dogłębnie oczyszcza całą skórę. Efekt? Zdrowszy, promienny wygląd, poprawa krążenia i odporności, zmniejszenie dolegliwości, a przede wszystkim - przyjemne, głębokie odprężenie całego ciała.

Łaźnie parowe określa się czasami także jako łagodniejszą alternatywę dla saun tradycyjnych. Panują w nich niższe temperatury niż w saunach, przez co pobyt w środku jest znacznie przyjemniejszy dla osób, które nie przepadają za gorącem. Na pozytywny efekt wpływa także dodatkowe wyposażenie obiektów: nastrojowe oświetlenie, drzwi wykonane z hartowanego szkła, mozaika na ścianach. Natomiast dzięki umieszczeniu generatora pary odpowiednio wysoko, wilgoć rozkłada się równomiernie, tak że zarówno siedzenie, jak i leżenie w każdym miejscu jest tak samo przyjemne.

Projektujemy łaźnie rzymskie zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla właścicieli SPA i stref Wellness. Zarówno plany obiektów, jak i ich wyceny zawsze są przygotowywane indywidualnie!Whirlpool ...  minibaseny dla każdego
Kąpiel w jacuzzi pod gołym niebiem o każdej porze roku 

Czy nie byłoby wspaniale, móc o każdej porze dnia i nocy pójść do ogrodu, by tam zanurzyć się w swoim jacuzzi i pozwolić milionom bąbelków rozkosznie masować całe ciało? Wydaje nam się, że tak! Dlatego proponujemy Whirlpool od Saunalux - Wasz prywatny minibasen!

Dzięki doskonałej termoizolacji koszt przygotowania kąpieli w jacuzzi od Saunalux jest stosunkowo niski, eksploatacja minibasenu także nie wiąże się z wysokim opłatami. W cenie otrzymujecie natomiast Whirlpool, w którym będziecie cieszyć się relaksem razem z bliskimi: partnerem, przyjaciółmi, pociechami. Wygodne miejsca do siedzenia, dziesiątki dysz i bogate wyposażenie dodatkowe sprawiają natomiast, że każda chwila spędzona w ogrodowym jacuzzi Whirlpool jest niezapomniana. Czy wspominaliśmy już, że minibaseny od Saunalux pozwalają cieszyć się kąpielą także w środku zimy? Gwarantujemy: zakochacie się w niesamowitym kontraście rozkosznie gorącej wody i otaczającego Was zewsząd śniegu!

Zapoznajcie się z dostępnymi modelami!

Jacuzzi Model 350
Model 520
Model 550
Model 725
Model 740
wyposa?enie saun