sauna fi??

Higiena i czystość

 

Sauna pachnąca nowością...

Staranna troska o higienę w saunie: czystość i przyjemny zapach, zagwarantuje Państwu przyjemną kąpiel i relaks.
Ze względu na szczególny mikroklimat: wysoką temperaturę i wilgotność, w saunie panują optymalne warunki dla rozwoju niepożądanych mikroorganizmów. 
Sauna regularnie czyszczona i dezynfekowana pachnie świeżością przez wiele lat użytkowania i jest wolna od zanieczyszczeń, bakterii i grzybów.
Pamiętajmy również, by po wejściu do sauny na ławce położyć ręcznik w celach higienicznych. Możemy również jednym ręcznikiem owinąć biodra, a dodatkowym wycierać się po kąpieli pod prysznicem lub w basenie. Istotne jest, by pot, który znajduje się na ręczniku, nie był ponownie wcierany w czystą skórę.
 

Oferowane przez nas produkty pozwolą Państwu kompleksowo zadbać o czystość swojej sauny:

Płyn do dezynfekcji i mycia saun Produkcja niemiecka. Środek przeznaczony do dezynfekcji sauny: ścian, ławek, podestów. Preparat o silnym działaniu bakterio-, grzybo- i wirusobójczym. Nie pozostawia osadów, nie powoduje odbarwienia drewna oraz nie powoduje zmiany koloru drewna. Nie powoduje zagrożenia wdychania szkodliwych związków.  
Butelka o poj. 11 / 120 zł netto + VAT
Ściereczka z mikrofazy do czyszczenia powierzchni szklanych i drewnianych w saunie, nie pozostawia smug. Wymiary: 40x40cm. Cena: 15 zł netto + VAT.


Prześcieradło jednorazowe w rolce do saun. Wymiary: 50m dł / 50cm szerokosci. Perforacje co 50cm. Idealne na ławki w saunach każdej wielkości. Cena: 39 zł netto + VAT.Ręczniki jednorazowe w płatach do saun. Wymiary: 40x70cm. Cena 59 zł netto / 100szt.
 Półka na akcesoria saunowe: ręczniki, olejki, szczotkę. Wymiary: 230x500x600mm. Materiał do budowy: świerk, półeczki szklane 6mm. Cena: 290 zł netto + VATRęczniki do saun:

Oryginalny saunowy ręcznik " SAUNA", 100% wełny, 450g/m2, wymiary 70x180cm. Mięsisty, niezwykle miły w dotyku, z wyszywanym logo "SAUNA". Do wyboru w 4 kolorach: czerwony, beżowy, biały (2 rodzaje). Idealny dla miłośnika fińskich rytuałów. Cena: 110 zł netto + VAT

Ekskluzywna seria ręczników Black & White w aktualnie najmodniejszych kolorach: szary, biały, czarny. Na każdym wzorze wyszywane logo " SAUNA". Skład: 100% wełny,  500g/m2, wymiary 70x180cm. Niezwykle gruby, mięsisty, miły w dotyku. Do wyboru w 3 wzorach. Idealny dla miłośników fińskich rytuałów. Cena: 125 zł netto + VAT

Oryginalny saunowy ręcznik ławkowy. Skład: 400g/m2, wymiary 70x200cm. Mięsisty, niezwykle miły w dotyku, z ozdobną aplikacją. Idealny dla miłośników wysokich temperatur. Cena: 105 zł netto + VAT
Wieszaczki i szczotki:

Wieszaczek fiński z naturalnymi sęczkami.
Długość: 15 cm. 2 haczyki.
Idealny na ręcznik, bieliznę. 
Cena: 29 zł netto + VAT
Wieszaczek fiński z masywnego
drewna iglastego. 

Długość: 39 cm, 4 haczyki.
Bardzo wygodny i podręczny w użyciu -idealny do zawieszenia bielizny, ręczników.  
Cena: 49 zł netto + VAT
Szczotki z naturalnego
włosia i drewna.
 
Idealne do masażu ciała, usuwania martwego naskórka i oczyszczania skóry. 
Niezbędny element higieny saunowej. Dostępne w zestawach i pojedynczo. 
Długość szczotki: 42 cm.
Cena: Komplet (2 szczotki z paskiem i bez): 35 zł netto + VAT
Szczotki z naturalnego włosia i drewna. 
Idealne do masażu ciała, usuwania martwego naskórka i oczyszczania skóry. 
Niezbędny element higieny saunowej. 
Długość szczotki: 42 cm.
Cena: 1szt (szczotka z paskiem i zdejmowaną rączką): 19 zł netto + VATwyposa?enie saun