NapiszZadzwoń Sklep

Nasze technologie

Istnieje wiele powodów, dla których nasze sauny są wyjątkowe. To nie tylko kwestia estetycznego wykończenia i wysokiej jakości drewna, którego używamy do ich budowy. Ogromne znaczenie mają też technologie, czyli promienniki, sterowniki oraz piece, które możesz znaleźć we wnętrzu niemal każdej sauny. Co je wyróżnia?

Promienniki Infrared emitują promieniowanie podczerwone. Wykorzystujemy trzy rodzaje tych urządzeń: magnezowe, karbonowe oraz kwarcowe. Przekazują one do otoczenia promieniowanie o różnym zakresie (IR-A, IR-B, IR-C). Montujemy je tak, by stanowiły integralną część sauny i nie przeszkadzały w jej użytkowaniu - ich obudowa jest bardzo estetyczna i tworzy jedność z całą konstrukcją.

Oferowane przez nas sterowniki FFES, NEXEN, EOS i HARVIA również są bardzo dyskretne, a do tego mają nowoczesny, intuicyjny interfejs, z którego pomocą łatwo obsłużysz piec, ustawisz temperaturę lub poziom wilgotności w saunie. Niektóre z naszych sterowników pozwalają również przełączać muzykę oraz regulować jej głośność. Umieszczamy je we wnętrzu łaźni w taki sposób, żeby można było z nich wygodnie korzystać.

Produkty od zaufanych firm

Wiemy doskonale, że piec jest sercem każdej sauny, dlatego oferujemy modele od producentów takich jak między innymi EOS, InfraWorld, Harvia czy Tylö. Są wśród nich egzemplarze opalane drewnem, gazowe oraz elektryczne – warto zaznaczyć, że obecnie modele gazowe stosowane są bardzo rzadko.

Proponujemy piece, które sprawdzą się w saunie każdego rodzaju: fińskiej, parowej czy na podczerwień (którą emitują dostępne tu promienniki). Niezależnie od tego, który z nich wybierzesz, zamontujemy go w taki sposób, byś mógł z niego korzystać w komfortowy oraz bezpieczny sposób.

Promienniki, sterowniki i inne dostępne tu technologie umieszczamy w saunach zbudowanych z wysokiej jakości drewna - używamy do tego osiki syberyjskiej, jodły kanadyjskiej, świerku nordyckiego i wielu innych.

Zapoznaj się z naszą ofertą, jeśli chcesz wyposażyć swoją saunę w nowoczesny sprzęt!

Promienniki Infrared

Promienniki infrared z najwyżej półki.

Czytaj więcej

Sauna Infrared dla zdrowia.

Czytaj więcej

Sterowniki

W naszych saunach stosujemy sterowniki:  EOS Saunatechnik GmbH,  InfraWorld, Harvia, Tylö, FFES,  Nexen.

Czytaj więcej

Piece

W naszych saunach stosujemy piece:  EOS Saunatechnik GmbH,  InfraWorld, Harvia i Tylö

Czytaj więcej

Materiały

Materiały jakie stosujemy w naszych saunach to:

- świerk nordycki
-  bale świerkowe
-
osika syberyjska
-  j
odła kanadyjska
- c
edr kanadyjski
- osika termo
- osika ławkowa
- abachi afrykańskie


Czytaj więcej

Najnowsze technologie

Najnowsze technologie i zastosowania w naszych saunach.

Czytaj więcej

Klienci o nas

Julita Prymula

starstarstarstarstar

Sauna wykonana bardzo estetycznie. Bardzo dobry kontakt z Panią Agnieszką. Fachowe doradztwo w kilku rozwiązaniach. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy. Szybka realizacja i modyfikacje pod klienta nie są problemem.

Daniel Spurek

starstarstarstarstar

Najwyższej jakości sauny. Jestem zadowolony.

Adi Dziobkowska

starstarstarstarstar

Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! Za wszystkie porady, jak używać, jak dbać...za świetny sprzęt w dobrej cenie! Melduję, że stałam się saunoholiczką :) Pozdrawiam serdecznie całą ekipę!

Joanna Kowalczyk

starstarstarstarstar

Profesjonalna firma!

Maria Czyżnielewska

starstarstarstarstar

Bardzo dobry i konkretny wykonawca.

Danuta Kwiatkowska

starstarstarstarstar

Bardzo solidna firma. Polecam

Johansen

starstarstarstarstar

Ta sauna od Państwa to jedna z moich najlepszych inwestycji. Dziękuję za pomoc i gratuluję wiedzy, doświadczenie w tym co robi się tak długo, jak widać jest bezcenne.

Grzegorz Jesionowski

starstarstarstarstar

Firma funkcjonuje wiele lat na rynku. Ogromne doświadczenia. Najwyższa jakość usług.

natalia xox

starstarstarstarstar

Polecam

Jakub Frackowski

starstarstarstarstar

Porzadna firma. Znaja sie na rzeczy. Pelen profesjonalizm.Szczerze polecam.

Arkadiusz Wegorowski

starstarstarstarstar

The best company ever!!!!, knowledge, quality, Great experience, thank you!!!

Paula Grabowska

starstarstarstarstar

Jak najbardziej polecam!

Anna Anna

starstarstarstarstar

Bardzo solidna firma, wspaniałe podejście do klienta, rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Kupiona sauna działa idealnie i pasuje do wnętrza domu.Gorąco wszystkim polecam!

Maria Chaberska

starstarstarstarstar

Kupiłam z mężem saunę od państwa, działa idealnie i pasuje do wystroju wnętrz domu. Bardzo sprawna obsługa klienta. Dziękuję i pozdrawiam :)

Maria x

starstarstarstarstar

Wieloletnia, solidna, wiarygodna Firma, piękne sauny. Z pierwszej sauny tej Firmy korzystam od 2006 roku, jest bezawaryjna. Ponieważ zmieniam miejsce zamieszkania, zamawiam w tej Firmie kolejną saunę, bardziej nowoczesną i przystosowaną do nowych warunków mieszkaniowych. Gorąco wszystkim zainteresowanym polecam, zdrowie gwarantowane :)

Krzysztof Kmiecik

starstarstarstarstar

Active Line to bardzo profesjonalna firma saunowa, bardzo dobry kontakt firmy z klientem, szybkie i rzeczowe odpowiedzi na moje pytania, rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, wykonanie sauny w terminie, zgodnie ze wszystkimi ustaleniami, najważniejsze, że kosztorys nie zawierał żadnych ukrytych kosztów. Kontakt otrzymałem od kolegi i jestem bardzo zadowolony. Sauna już u mnie działa od 2 miesięcy. Zdecydowanie POLECAM !

Jan Tur

starstarstarstarstar

Zamówiłem tu saunę Infraline na wymiar. Świetna obsługa klienta. Marzenie o własnej saunie w końcu zostało zrealizowane!

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies