NapiszZadzwoń Sklep

Jakie są cechy charakterystyczne sauny fińskiej?
Bardzo wysoka temperatura, wspaniały aromat olejków eterycznych, delikatny szum pieca z rozgrzanymi kamieniami...

Czytaj dalej

Sauna przygotowana do własnego montażu
Marzysz o tym, aby we własnym domu mieć swój azyl, który pozwoli na relaks, odpoczynek, ale i wesprze Twoją odporność i...

Czytaj dalej

Komnaty solne
Nie bez przyczyny osoby zmagające się z różnymi schorzeniami wybierają wakacje nad morzem lub w miejscowościach uzdrowiskowych. Zmiana klimatu i świeże powietrze

Czytaj dalej

Ściany solne w saunach
Nie od dziś znane są prozdrowotne właściwości regularnego “saunowania”, ale czy można jeszcze zwiększyć pozytywny wpływ na zdrowie takich kąpieli? Jak najbardziej!

Czytaj dalej

Sauny z przeszkleniem
Planując strefę rekreacyjną, zależy nam nie tylko na wysokiej funkcjonalności, ale także estetycznym projekcie, spójnym z pozostałymi wnętrzami. Wyposażenie ośrodka......

Czytaj dalej

Sauna combi, jej zalety - dla kogo?
Każdy, kto rozważa stworzenie domowego SPA, przegląda oferty, czyta o różnych modelach saun oraz łaźni parowych i zastanawia się, co sprawdzi się najlepiej.....

Czytaj dalej

Sauny pod skosami - możemy zagospodarować każdą przestrzeń
Wiele osób nie decyduje się na zakup naszych towarów z obawy, że nie znajdą na nie miejsca. To prawda, że dysponując mniejszym metrażem lub nieforemnym pomieszczeniem, jest to trudniejsze. Trudniejsze, ale nie niemożliwe....

Czytaj dalej

Klienci o nas

Julita Prymula

starstarstarstarstar

Sauna wykonana bardzo estetycznie. Bardzo dobry kontakt z Panią Agnieszką. Fachowe doradztwo w kilku rozwiązaniach. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy. Szybka realizacja i modyfikacje pod klienta nie są problemem.

Daniel Spurek

starstarstarstarstar

Najwyższej jakości sauny. Jestem zadowolony.

Adi Dziobkowska

starstarstarstarstar

Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! Za wszystkie porady, jak używać, jak dbać...za świetny sprzęt w dobrej cenie! Melduję, że stałam się saunoholiczką :) Pozdrawiam serdecznie całą ekipę!

Joanna Kowalczyk

starstarstarstarstar

Profesjonalna firma!

Maria Czyżnielewska

starstarstarstarstar

Bardzo dobry i konkretny wykonawca.

Danuta Kwiatkowska

starstarstarstarstar

Bardzo solidna firma. Polecam

Johansen

starstarstarstarstar

Ta sauna od Państwa to jedna z moich najlepszych inwestycji. Dziękuję za pomoc i gratuluję wiedzy, doświadczenie w tym co robi się tak długo, jak widać jest bezcenne.

Grzegorz Jesionowski

starstarstarstarstar

Firma funkcjonuje wiele lat na rynku. Ogromne doświadczenia. Najwyższa jakość usług.

natalia xox

starstarstarstarstar

Polecam

Jakub Frackowski

starstarstarstarstar

Porzadna firma. Znaja sie na rzeczy. Pelen profesjonalizm.Szczerze polecam.

Arkadiusz Wegorowski

starstarstarstarstar

The best company ever!!!!, knowledge, quality, Great experience, thank you!!!

Paula Grabowska

starstarstarstarstar

Jak najbardziej polecam!

Anna Anna

starstarstarstarstar

Bardzo solidna firma, wspaniałe podejście do klienta, rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Kupiona sauna działa idealnie i pasuje do wnętrza domu.Gorąco wszystkim polecam!

Maria Chaberska

starstarstarstarstar

Kupiłam z mężem saunę od państwa, działa idealnie i pasuje do wystroju wnętrz domu. Bardzo sprawna obsługa klienta. Dziękuję i pozdrawiam :)

Maria x

starstarstarstarstar

Wieloletnia, solidna, wiarygodna Firma, piękne sauny. Z pierwszej sauny tej Firmy korzystam od 2006 roku, jest bezawaryjna. Ponieważ zmieniam miejsce zamieszkania, zamawiam w tej Firmie kolejną saunę, bardziej nowoczesną i przystosowaną do nowych warunków mieszkaniowych. Gorąco wszystkim zainteresowanym polecam, zdrowie gwarantowane :)

Krzysztof Kmiecik

starstarstarstarstar

Active Line to bardzo profesjonalna firma saunowa, bardzo dobry kontakt firmy z klientem, szybkie i rzeczowe odpowiedzi na moje pytania, rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, wykonanie sauny w terminie, zgodnie ze wszystkimi ustaleniami, najważniejsze, że kosztorys nie zawierał żadnych ukrytych kosztów. Kontakt otrzymałem od kolegi i jestem bardzo zadowolony. Sauna już u mnie działa od 2 miesięcy. Zdecydowanie POLECAM !

Jan Tur

starstarstarstarstar

Zamówiłem tu saunę Infraline na wymiar. Świetna obsługa klienta. Marzenie o własnej saunie w końcu zostało zrealizowane!

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies