NapiszZadzwoń Sklep

O nas

Od 20 lat jesteśmy producentem saun Infraline, oferując je w każdym wymiarze i standardzie, w zależności od możliwości lokalowych Klienta, Jego oczekiwań i zakładanego budżetu.

Na podstawie informacji uzyskiwanych do Państwa przygotowujemy:

 • projekt sauny,
 • kosztorys wersji podstawowej oraz wyposażenia dodatkowego,
 • zapoznanie z możliwymi rozwiązaniami technologicznymi.

  Wsłuchując się w oczekiwania oraz marzenia naszych Klientów staramy się wyprodukować saunę „na miarę”, zindywidualizowaną pod względem wymiarów, materiału, kolorystyki i oczekiwanego designu, komponującego się z całością pomieszczenia. 

  Zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową i pogwarancyjną. Standardowy okres gwarancji wynosi 24 miesiące, na życzenie i za dopłatą: wydłużony.
  Będąc producentem saun i mając dostęp do wszystkich komponentów budowy sauny możemy zaoferować każdemu Klientowi pomoc nie tylko przez okres gwarancji, ale także po nim.

  Zgodnie z procedurą firmy koszt transportu i montażu sauny u Klienta na terenie Polski pokrywa nasza firma.

  Sporą część naszej produkcji stanowią również sauny przygotowane na życzenie Klienta do własnego montażu, które dzięki rzetelnie opracowanej dokumentacji zdjęciowej umożliwiają sprawny montaż we własnym zakresie, również poza granicami kraju.

Niejednokrotnie nasi montażyści montowali sauny u Klientów spoza Polski, np. w Niemczech, we Francji, wielokrotnie na Słowacji, a przygotowane do własnego montażu sauny Infraline do dziś zapewniają kąpiel Klientom na Cyprze, w Grecji, a nawet w kolebce saunowania  w krajach Skandynawii.

Specjalizujemy się nie tylko w budowie saun typowych, ale przede wszystkim naszą domeną są  sauny na wymiar dostosowane do każdego pomieszczenia Klienta, dzięki czemu pomagamy Klientom zaaranżować pod saunę miejsca niestandardowe:

 • skosy,  w tym również dachy kopertowe,
 • garaże,
 • tarasy,
 • strych.

Poza saunami wyposażamy również strefę SPA w komnaty solne, tężnie oraz oferujemy urządzenia strefy wellnes słoneczną łąkę Infrasky oraz Sunsky.

Wszystkie nasze sauny wyposażane są w systemy termiczne najwyższej klasy, z niezbędnymi atestami bezpieczeństwa. Należymy również do pionierów w produkcji saun na podczerwień na terenie Polski – 20 lat temu jako jedni z pierwszych producentów w Europie wprowadziliśmy na rynek polski sauny Infrared, gdy tematyka ta znana była tylko nielicznym europejskim firmom, działającym w branży Wellness.
Do dziś bazujemy na promiennikach najlepszej jakości, montując w naszych saunach wyłącznie przetestowane i szeroko zbadane pod kątem jakości emitowanego promieniowania systemy Infrared. Wyniki badań uzyskane w Instytucie Badawczym w Austrii potwierdzają najwyższą jakość używanych przez nas promienników podczerwieni i ogromny wkład finansowy niemieckich producentów w doskonalenie technologii Infrared na przestrzeni ostatnich lat.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą saun Infraline i kontakt z nami, abyśmy mogli doradzić optymalne rozwiązanie dostosowane do Państwa oczekiwań.

TUV
CE

Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszej firmy sauny Infraline cieszą się ogromnym zainteresowaniem:

właścicieli klubów fitness, siłowni, szkół sztuk walki, tańca,

właścicieli klubów fitness, siłowni, szkół sztuk walki, tańca,

gabinetów kosmetycznych, odnowy biologicznej, hoteli i pensjonatów, centrów rekreacji,

gabinetów kosmetycznych, odnowy biologicznej, hoteli i pensjonatów, centrów rekreacji,

prywatnych użytkowników ze wszystkich miejscowości w Polsce.

prywatnych użytkowników ze wszystkich miejscowości w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i aktualnymi promocjami, życząc udanego wyboru sauny Infraline.

Najnowsze technologie

Najnowsze technologie

Przedstawiamy Państwu najnowocześniejszy sterownik dotykowy do saun CXX, który podnosi prestiż sauny Infraline na najwyższy poziom zarządzania. Model CXX wyposażony został w dotykowy panel z kolorowym wyświetlaczem 3,5” zabudowanym w odpornej na warunki atmosferyczne obudowie z aluminium. 

Panel sterujący jest bardzo prosty i komfortowy w obsłudze. Luksusowa linia połączona z eleganckim wykończeniem. 

Dowiedz się więcej

Promocja LATO 2023!

Sterownik dotykowy FFES ZXX w saunie Basic Infraline bez żadnych dopłat!

Poznaj szczegóły

Chcesz odświeżyć swą ulubioną saunę? Zamów renowację!

Wymiana boazerii, nowy materiał na ławki i oparcia, nowocześniejszy sterownik i inne innowacje

Poznaj szczegóły

Klienci o nas

Julita Prymula

starstarstarstarstar

Sauna wykonana bardzo estetycznie. Bardzo dobry kontakt z Panią Agnieszką. Fachowe doradztwo w kilku rozwiązaniach. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy. Szybka realizacja i modyfikacje pod klienta nie są problemem.

Daniel Spurek

starstarstarstarstar

Najwyższej jakości sauny. Jestem zadowolony.

Adi Dziobkowska

starstarstarstarstar

Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! Za wszystkie porady, jak używać, jak dbać...za świetny sprzęt w dobrej cenie! Melduję, że stałam się saunoholiczką :) Pozdrawiam serdecznie całą ekipę!

Joanna Kowalczyk

starstarstarstarstar

Profesjonalna firma!

Maria Czyżnielewska

starstarstarstarstar

Bardzo dobry i konkretny wykonawca.

Danuta Kwiatkowska

starstarstarstarstar

Bardzo solidna firma. Polecam

Johansen

starstarstarstarstar

Ta sauna od Państwa to jedna z moich najlepszych inwestycji. Dziękuję za pomoc i gratuluję wiedzy, doświadczenie w tym co robi się tak długo, jak widać jest bezcenne.

Grzegorz Jesionowski

starstarstarstarstar

Firma funkcjonuje wiele lat na rynku. Ogromne doświadczenia. Najwyższa jakość usług.

natalia xox

starstarstarstarstar

Polecam

Jakub Frackowski

starstarstarstarstar

Porzadna firma. Znaja sie na rzeczy. Pelen profesjonalizm.Szczerze polecam.

Arkadiusz Wegorowski

starstarstarstarstar

The best company ever!!!!, knowledge, quality, Great experience, thank you!!!

Paula Grabowska

starstarstarstarstar

Jak najbardziej polecam!

Anna Anna

starstarstarstarstar

Bardzo solidna firma, wspaniałe podejście do klienta, rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Kupiona sauna działa idealnie i pasuje do wnętrza domu.Gorąco wszystkim polecam!

Maria Chaberska

starstarstarstarstar

Kupiłam z mężem saunę od państwa, działa idealnie i pasuje do wystroju wnętrz domu. Bardzo sprawna obsługa klienta. Dziękuję i pozdrawiam :)

Maria x

starstarstarstarstar

Wieloletnia, solidna, wiarygodna Firma, piękne sauny. Z pierwszej sauny tej Firmy korzystam od 2006 roku, jest bezawaryjna. Ponieważ zmieniam miejsce zamieszkania, zamawiam w tej Firmie kolejną saunę, bardziej nowoczesną i przystosowaną do nowych warunków mieszkaniowych. Gorąco wszystkim zainteresowanym polecam, zdrowie gwarantowane :)

Krzysztof Kmiecik

starstarstarstarstar

Active Line to bardzo profesjonalna firma saunowa, bardzo dobry kontakt firmy z klientem, szybkie i rzeczowe odpowiedzi na moje pytania, rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, wykonanie sauny w terminie, zgodnie ze wszystkimi ustaleniami, najważniejsze, że kosztorys nie zawierał żadnych ukrytych kosztów. Kontakt otrzymałem od kolegi i jestem bardzo zadowolony. Sauna już u mnie działa od 2 miesięcy. Zdecydowanie POLECAM !

Jan Tur

starstarstarstarstar

Zamówiłem tu saunę Infraline na wymiar. Świetna obsługa klienta. Marzenie o własnej saunie w końcu zostało zrealizowane!

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies