sauna fi??

Sauny combi

Sauny combi, wielofunkcyjne, Infrared

   

Czy w jednym obiekcie można zaznać zarówno tradycyjnej kąpieli cieplnej, jak i uzyskać efekt wygrzewania się w promieniach letniego słońca, znany tylko z gorących, tropikalnych plaż? Otóż tak! Wystarczy wybrać sauny wielofunkcyjne od Infraline: łączące możliwości sauny Infrared z wariantem tradycyjnym.

Czym są sauny combi?

Proponowane przez Infraline kabiny wielofunkcyjne są wyposażone zarówno w elektryczny piec, jak i w system emitujący rozgrzewającą podczerwień, znany z kabin Infrared. Zmiana z jednego trybu na drugi jest banalnie prosta i wymaga zaledwie kilku kliknięć w wyświetlaczu LCD.

Dostępne w ramach jednego obiektu rozwiązania znacząco się od siebie różnią. Tradycyjne kąpiele cieplne wiążą się z wysoką temperaturą (nawet 110 stopni Celsjusza), do której ogrzane jest powietrze w środku. Z kolei w czasie kąpieli Infrared to nie powietrze, a ciało zostaje ogrzane - służy do tego promieniowanie podczerwone, kierowane bezpośrednio na człowieka. Temperatura mieści się tu w zakresie od 25 do 60 stopni, przez co sesja jest przyjemna także dla osób, które nie przepadają za upałami. Możecie się zastanawiać - skąd więc w takim razie porównanie do tropikalnych plaż? Otóż promieniowanie Infrared stanowi aż 40% promieniowania słonecznego. Relaks w saunie combi od Infraline to jak wygrzewanie się na słońcu, więc nie dziwi skojarzenie z urlopem na Malcie czy Cyprze.

Sauny wielofunkcyjne od Infraline - dla kogo?

Wykonane z wysokogatunkowe drewna sauny combi polecamy zwłaszcza:

  • osobom, które uprawiają intensywnie sport lub próbują zrzucić zbędne kilogramy. Kabiny Infrared znacznie lepiej rozgrzewają mięśnie, pomagają także w spalaniu tkanki tłuszczowej, podczas gdy sesja kąpieli cieplnej celująco zdaje egzamin, gdy przychodzi do rozluźnienia i relaksu już po serii ćwiczeń.
  • całym rodzinom. Dzieci lubią być wybredne: raz wysokie temperatury kąpieli cieplnej będą dla nich ogromną frajdą, innym razem jednak stanowczo stwierdzą, że jest im za gorąco. Różne preferencje mogą mieć zresztą wszyscy członkowie rodziny - wariant combi od Infraline pozwoli zadowolić każdego z nich jednym, wielofunkcyjnym urządzeniem. To mniejszy koszt niż zakup dwóch modeli.

Sauna z cedru,
promienniki ceramiczne
Sauna z osiki,
promienniki ceramiczne
Sauna ze świerku,
promienniki ceramiczne
Sauna z osiki, piec Tylo
Sauna ze świerku,
promienniki Philips
Sauna ze świerku,
promienniki ceramiczne
Sauna osikowa,
promienniki Philips
Sauna 110x110cm
świerkowa
Sauna ze świerku,
promienniki ceramiczne
wyposa?enie saun