sauna fi??

Sauny combi

Sauny combi Infraline…

 

Dziś - rozgrzane kamienie polane wodą z wyciągiem aromatycznych ziół,  

Jutro - przenikające ciepło Infrared.   

Sauny combi stanowią połączenie tradycyjnej sauny z kabiną Infrared.
● Są tu dwa niezależne źródła ciepła: elektryczny piec saunowy oraz
system termiczny emitujący podczerwień:
- profesjonalne promienniki ceramiczne lub kwarcowe Philips
- innowacyjna folia termiczna.
● Do budowy saun combi wykorzystywane jest wysokogatunkowe drewno, odporne na zmiany temperatur i wilgotności.
● Typ pieca i rodzaj promienników podczerwieni dobierane są indywidualnie do kubatury sauny i rodzaju kąpieli, jaka będzie w niej zażywana.
● Standardowo w wyposażeniu sauny jest elektroniczny sterownik z wyświetlaczem LCD, którego łatwość obsługi pozwala bez problemu zmienić tradycyjną saunę w kabinę ciepła Infrared.

Dla kogo sauna combi…
idealny zakup dla rodzin, w których są zarówno amatorzy gorących kąpieli, jak i osoby nie mogące korzystać z  typowej sauny, ze względu na przeciwwskazania zdrowotne, bądź, zwyczajnie, nie lubiące 110-stopniowych "upałów". Sauna combi jest kompromisowym rozwiązaniem dla każdego domownika. 
● Sauna combi pozwala klubom fitness i SPA dotrzeć do wszystkich miłośników ciepła: zarówno wysokotemperaturowej kąpieli fińskiej, jak i łagodnych seansów w Infrared, bez konieczności zakupu dwóch osobnych kabin.
● Zwolennicy klasycznej sauny, poszukujący alternatywnych form relaksu, wybierają kabiny Infrared. Zwracają uwagę na odmienną specyfikę tych kąpieli: z sauny Infrared mogą korzystać codziennie, wchodząc jednorazowo na cały seans, bez przerywania go zimnym prysznicem, jak to ma miejsce w tradycyjnej saunie. Znaczenie ma również większa skuteczność podczerwieni w zabiegach oczyszczających i odchudzających, w porównaniu z tradycyjną sauną. Ciepło Infrared dociera w głąb tkanek podskórnych, przynosi ukojenie w wielu bólach, dogłębnie rozgrzewa mięśnie i organy, wspomagając ich pracę, mobilizując siły witalne i wzmacniając odporność immunologiczną organizmu.

Przykładowe rozwiązania saun combi u naszych Klientów:

Sauna z cedru,
promienniki ceramiczne
Sauna z osiki,
promienniki ceramiczne
Sauna ze świerku,
promienniki ceramiczne
Sauna z osiki, piec Tylo
Sauna ze świerku,
promienniki Philips
Sauna ze świerku,
promienniki ceramiczne
Sauna osikowa,
promienniki Philips
Sauna 110x110cm
świerkowa
Sauna ze świerku,
promienniki ceramiczne
wyposa?enie saun
Jako producent saun oferujemy Państwu między innymi: sauny fińskie, sauny infrared i combi, modele gotowe i na wymiar, a także transport i montaż na terenie całej Polski.
Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio
Pozycjonowanie: BlueSky System