NapiszZadzwoń Sklep

Sauny pod skosami - możemy zagospodarować każdą przestrzeń

Wiele osób nie decyduje się na zakup naszych towarów z obawy, że nie znajdą na nie miejsca. To prawda, że dysponując mniejszym metrażem lub nieforemnym pomieszczeniem, jest to trudniejsze. Trudniejsze, ale nie niemożliwe. Proponujemy bowiem sauny pod skosami. Dzięki nim można zagospodarować niemal każdą przestrzeń i – w miejscu wcześniej niewykorzystanym – stworzyć urokliwy i jakże potrzebny kącik relaksu!

Sauny pod skosami – jak zagospodarować nieforemną przestrzeń?

Bardzo często pomieszczenia na poddaszu pełnią funkcję strychu, składziku na domowe urządzenia lub przedmioty, które wykorzystuje się sezonowo. Jednak warto przeznaczyć dostępny metraż na pomieszczenie do wypoczynku. Jest to możliwe dzięki naszej ofercie.

Proponujemy bowiem nie tylko standardowe modele o gotowych wymiarach, funkcjach oraz proporcjach. Nasz asortyment jest przede wszystkim dostosowany do potrzeb i wymagań indywidualnego Klienta, dlatego zapewniamy także sauny dostosowane do pomieszczeń, np. pod skosy. Takie urządzenia sprawdzają się do zagospodarowania poddasza lub pustego pokoju na piętrze i codziennego relaksu, bez wychodzenia z domu!

Zagospodarowanie trudnej przestrzeni – sauna pod skosami

Przy tworzeniu modeli przeznaczonych do trudnych przestrzeni dostosowujemy ich wymiary i proporcje do rodzaju dachu, kąta nachylenia oraz do wysokości ścianki kolankowej. Możemy stworzyć modele narożne, a także egzemplarze do domowego SPA o większym metrażu, np. na połowę poddasza.

Proponujemy sauny z siedziskiem lub leżanką, nowoczesnym systemem wentylacji oraz różnymi źródłami ciepła, do których należą np. elektryczny piec lub system grzewczy na podczerwień.

Do każdego modelu pod skosy możemy dobrać wyposażenie dodatkowe, które nie wymaga wygospodarowania dodatkowej przestrzeni, co jest szczególnie istotne na poddaszu. Np.:

  • zestaw do słuchania muzyki,
  • zestaw do aromaterapii
  • i inne.

Indywidualnie dobieramy nie tylko wymiary urządzenia, ale także materiał, z którego ono powstaje. Proponujemy różnego rodzaju boazerię wewnętrzną, panele przeznaczone na ściany zewnętrzne widoczne, sufit oraz ściany wewnętrzne.

Klienci o nas

Julita Prymula

starstarstarstarstar

Sauna wykonana bardzo estetycznie. Bardzo dobry kontakt z Panią Agnieszką. Fachowe doradztwo w kilku rozwiązaniach. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy. Szybka realizacja i modyfikacje pod klienta nie są problemem.

Daniel Spurek

starstarstarstarstar

Najwyższej jakości sauny. Jestem zadowolony.

Adi Dziobkowska

starstarstarstarstar

Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! Za wszystkie porady, jak używać, jak dbać...za świetny sprzęt w dobrej cenie! Melduję, że stałam się saunoholiczką :) Pozdrawiam serdecznie całą ekipę!

Joanna Kowalczyk

starstarstarstarstar

Profesjonalna firma!

Maria Czyżnielewska

starstarstarstarstar

Bardzo dobry i konkretny wykonawca.

Danuta Kwiatkowska

starstarstarstarstar

Bardzo solidna firma. Polecam

Johansen

starstarstarstarstar

Ta sauna od Państwa to jedna z moich najlepszych inwestycji. Dziękuję za pomoc i gratuluję wiedzy, doświadczenie w tym co robi się tak długo, jak widać jest bezcenne.

Grzegorz Jesionowski

starstarstarstarstar

Firma funkcjonuje wiele lat na rynku. Ogromne doświadczenia. Najwyższa jakość usług.

natalia xox

starstarstarstarstar

Polecam

Jakub Frackowski

starstarstarstarstar

Porzadna firma. Znaja sie na rzeczy. Pelen profesjonalizm.Szczerze polecam.

Arkadiusz Wegorowski

starstarstarstarstar

The best company ever!!!!, knowledge, quality, Great experience, thank you!!!

Paula Grabowska

starstarstarstarstar

Jak najbardziej polecam!

Anna Anna

starstarstarstarstar

Bardzo solidna firma, wspaniałe podejście do klienta, rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Kupiona sauna działa idealnie i pasuje do wnętrza domu.Gorąco wszystkim polecam!

Maria Chaberska

starstarstarstarstar

Kupiłam z mężem saunę od państwa, działa idealnie i pasuje do wystroju wnętrz domu. Bardzo sprawna obsługa klienta. Dziękuję i pozdrawiam :)

Maria x

starstarstarstarstar

Wieloletnia, solidna, wiarygodna Firma, piękne sauny. Z pierwszej sauny tej Firmy korzystam od 2006 roku, jest bezawaryjna. Ponieważ zmieniam miejsce zamieszkania, zamawiam w tej Firmie kolejną saunę, bardziej nowoczesną i przystosowaną do nowych warunków mieszkaniowych. Gorąco wszystkim zainteresowanym polecam, zdrowie gwarantowane :)

Krzysztof Kmiecik

starstarstarstarstar

Active Line to bardzo profesjonalna firma saunowa, bardzo dobry kontakt firmy z klientem, szybkie i rzeczowe odpowiedzi na moje pytania, rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, wykonanie sauny w terminie, zgodnie ze wszystkimi ustaleniami, najważniejsze, że kosztorys nie zawierał żadnych ukrytych kosztów. Kontakt otrzymałem od kolegi i jestem bardzo zadowolony. Sauna już u mnie działa od 2 miesięcy. Zdecydowanie POLECAM !

Jan Tur

starstarstarstarstar

Zamówiłem tu saunę Infraline na wymiar. Świetna obsługa klienta. Marzenie o własnej saunie w końcu zostało zrealizowane!

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies