NapiszZadzwoń Sklep

Sauna combi, jej zalety - dla kogo?

Każdy, kto rozważa stworzenie domowego SPA, przegląda oferty, czyta o różnych modelach saun oraz łaźni parowych i zastanawia się, co sprawdzi się najlepiej. Oczywiście każdy użytkownik ma innego rodzaju potrzeby oraz wymagania, ale z doświadczenia możemy powiedzieć, że dla niektórych z Państwa sauna Combi, to doskonały wybór. Jakie ma zalety? Dla kogo sprawdzi się najlepiej? Dlaczego warto zainwestować właśnie w nią? Zapraszamy do dalszego czytania, gdyż w tym materiale zamieściliśmy odpowiedzi na powyższe pytania.

Zalety sauny Combi

Ten rodzaj saun może być zbudowany wg dowolnego designu stosownego w każdym innym typie saun, ale nie to jest ich największym atrybutem. Do ich najważniejszych zalet należy wyposażenie ich w dwa różne źródła ciepła:

  • elektryczny piec – do klasycznych kąpieli fińskich;
  • system termiczny Infrared – czyli system emitujący energię podczerwoną.

Zastosowanie aż dwóch źródeł ciepła pozwala na różnorodne korzystanie z urządzenia, zależnie od preferencji użytkownika, ochoty danego dnia, czy wskazań zdrowotnych. Raz można włączyć elektryczny piec, by nagrzać saunę nawet do 110 stopni Celsjusza i korzystać z tradycyjnych fińskich rytuałów, a w innym czasie skorzystać z energii podczerwonej, która efektywnie rozgrzewa nie tylko powierzchnię skóry, ale wnikając głębiej do tkanki podskórnej pozwala oczyścić komórki z toksyn i tłuszczu.

Ta wielofunkcyjność jest dużą zaletą także dlatego, że kąpiele w saunie Combi można dozować sobie w dowolny sposób. Z modelu Infrared (na podczerwień) można korzystać częściej i dłużej, nawet codziennie, każdorazowo do 30-45 min. Z kolei z tradycyjnej sauny z piecem elektrycznym, która ma więcej przeciwwskazań zdrowotnych, korzystamy zwykle rzadziej, wchodząc do niej na 10-15 min seanse, w przerwach których schładzamy ciao pod prysznicem.

Do zalet sauny Combi należy także zaliczyć oszczędność. Nie trzeba inwestować w dwa różne modele, co jest korzystne z finansowego punktu widzenia. Nie trzeba także wygospodarowywać dużych ilości miejsca na dwa różne egzemplarze.

Komu polecamy sauny Combi?

Prawdopodobnie urządzenia tego typu przypadną do gustu każdemu użytkownikowi, który ceni luksusowy design oraz przyjemne spędzanie wolnego czasu. Jednak polecamy je szczególnie:

  • rodzinom – zwłaszcza, jeśli jedna osoba preferuje kąpiele w dużej wilgotności i temperaturze, a inna preferuje niższe temperatury i niską wilgotność. Członkowie rodziny mogą mieć także różne preferencje dotyczące częstotliwości kąpieli lub inne potrzeby zdrowotne, które trudniej byłoby pogodzić przy korzystaniu z modelu z jednym źródłem ciepła;
  • sportowcom;
  • osobom, które planują odchudzanie.

Klienci o nas

Julita Prymula

starstarstarstarstar

Sauna wykonana bardzo estetycznie. Bardzo dobry kontakt z Panią Agnieszką. Fachowe doradztwo w kilku rozwiązaniach. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy. Szybka realizacja i modyfikacje pod klienta nie są problemem.

Daniel Spurek

starstarstarstarstar

Najwyższej jakości sauny. Jestem zadowolony.

Adi Dziobkowska

starstarstarstarstar

Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! Za wszystkie porady, jak używać, jak dbać...za świetny sprzęt w dobrej cenie! Melduję, że stałam się saunoholiczką :) Pozdrawiam serdecznie całą ekipę!

Joanna Kowalczyk

starstarstarstarstar

Profesjonalna firma!

Maria Czyżnielewska

starstarstarstarstar

Bardzo dobry i konkretny wykonawca.

Danuta Kwiatkowska

starstarstarstarstar

Bardzo solidna firma. Polecam

Johansen

starstarstarstarstar

Ta sauna od Państwa to jedna z moich najlepszych inwestycji. Dziękuję za pomoc i gratuluję wiedzy, doświadczenie w tym co robi się tak długo, jak widać jest bezcenne.

Grzegorz Jesionowski

starstarstarstarstar

Firma funkcjonuje wiele lat na rynku. Ogromne doświadczenia. Najwyższa jakość usług.

natalia xox

starstarstarstarstar

Polecam

Jakub Frackowski

starstarstarstarstar

Porzadna firma. Znaja sie na rzeczy. Pelen profesjonalizm.Szczerze polecam.

Arkadiusz Wegorowski

starstarstarstarstar

The best company ever!!!!, knowledge, quality, Great experience, thank you!!!

Paula Grabowska

starstarstarstarstar

Jak najbardziej polecam!

Anna Anna

starstarstarstarstar

Bardzo solidna firma, wspaniałe podejście do klienta, rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Kupiona sauna działa idealnie i pasuje do wnętrza domu.Gorąco wszystkim polecam!

Maria Chaberska

starstarstarstarstar

Kupiłam z mężem saunę od państwa, działa idealnie i pasuje do wystroju wnętrz domu. Bardzo sprawna obsługa klienta. Dziękuję i pozdrawiam :)

Maria x

starstarstarstarstar

Wieloletnia, solidna, wiarygodna Firma, piękne sauny. Z pierwszej sauny tej Firmy korzystam od 2006 roku, jest bezawaryjna. Ponieważ zmieniam miejsce zamieszkania, zamawiam w tej Firmie kolejną saunę, bardziej nowoczesną i przystosowaną do nowych warunków mieszkaniowych. Gorąco wszystkim zainteresowanym polecam, zdrowie gwarantowane :)

Krzysztof Kmiecik

starstarstarstarstar

Active Line to bardzo profesjonalna firma saunowa, bardzo dobry kontakt firmy z klientem, szybkie i rzeczowe odpowiedzi na moje pytania, rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, wykonanie sauny w terminie, zgodnie ze wszystkimi ustaleniami, najważniejsze, że kosztorys nie zawierał żadnych ukrytych kosztów. Kontakt otrzymałem od kolegi i jestem bardzo zadowolony. Sauna już u mnie działa od 2 miesięcy. Zdecydowanie POLECAM !

Jan Tur

starstarstarstarstar

Zamówiłem tu saunę Infraline na wymiar. Świetna obsługa klienta. Marzenie o własnej saunie w końcu zostało zrealizowane!

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies