NapiszZadzwoń Sklep

Jakie są cechy charakterystyczne sauny fińskiej?

Bardzo wysoka temperatura, wspaniały aromat olejków eterycznych, delikatny szum pieca z rozgrzanymi kamieniami. Właśnie w takich okolicznościach zrelaksujesz się głęboko, jeśli skorzystasz z sauny fińskiej. To tradycyjna, drewniana sauna przeznaczona dla każdego, kto lubi przebywać w suchym, gorącym pomieszczeniu – temperatura powietrza we wnętrzu wynosi 80 – 120 stopni, a wilgotność nie więcej niż 10%. Jeśli takiej sauny poszukujesz, trafiłeś w dobre miejsce – zajmujemy się ich produkcją!

Ich wielkość różni się w zależności od potrzeb użytkowników — jako producent saun fińskich jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dla Ciebie dokładnie taką, jaką chcesz. Naszą specjalnością jest produkcja zarówno małych, jak i bardzo obszernych modeli o nietypowym designie, np. skośnym czy przeszklonym.

Co powinieneś wiedzieć o tego rodzaju saun?

Sauna fińska charakteryzuje się bardzo małą wilgotnością powietrza oraz wysoką temperaturą, przez co powinieneś być ostrożny, kiedy z niej korzystasz. Jedna wizyta przeważnie trwa około 15 minut i po upływie tego czasu schładzamy ciało zimnym prysznicem.

Jeśli nie próbowałeś wcześniej relaksować się w ten sposób, warto stopniowo przyzwyczajać się do wysokiej temperatury. Jako doświadczony producent saun suchych radzimy posiedzieć w środku tylko kilka minut. Na samym początku dobrze jest zająć dolną ławkę — jest tam nieco chłodniej ze względu na zjawisko konwekcji — gorące powietrze wędruje pod sufit, bliżej wyższych siedzisk, które często zajmują osoby regularnie odwiedzające fińskie sauny.

Sauna Twoich marzeń

Produkcja saun fińskich marki Infraline, której jesteśmy producentem, dostosowana jest do potrzeb i możliwości lokalowych naszych klientów. Wykonujemy niepowtarzalne suche sauny na wymiar, które są dostosowane do warunków, jakie panują w Twoim domu lub ogrodzie. Jesteśmy producentem, który wyróżnia się wykonywaniem saun w nietypowych miejscach takich jak taras, garaż czy nawet strych.

Podczas produkcji bierzemy pod uwagę nie tylko wymiary pomieszczenia lub ogrodu, w którym stanie sauna, ale też to, by wykorzystać wysokiej jakości drewno do wykonania siedzisk czy wybrać wydajny piec, w którym bez problemu podgrzejesz kamienie.

Jesteśmy polskim producentem saun niemieckiej marki Infrared – skontaktuj się z nami, jeśli poszukujesz wspaniałego, własnego miejsca do relaksu!

Klienci o nas

Julita Prymula

starstarstarstarstar

Sauna wykonana bardzo estetycznie. Bardzo dobry kontakt z Panią Agnieszką. Fachowe doradztwo w kilku rozwiązaniach. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy. Szybka realizacja i modyfikacje pod klienta nie są problemem.

Daniel Spurek

starstarstarstarstar

Najwyższej jakości sauny. Jestem zadowolony.

Adi Dziobkowska

starstarstarstarstar

Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! Za wszystkie porady, jak używać, jak dbać...za świetny sprzęt w dobrej cenie! Melduję, że stałam się saunoholiczką :) Pozdrawiam serdecznie całą ekipę!

Joanna Kowalczyk

starstarstarstarstar

Profesjonalna firma!

Maria Czyżnielewska

starstarstarstarstar

Bardzo dobry i konkretny wykonawca.

Danuta Kwiatkowska

starstarstarstarstar

Bardzo solidna firma. Polecam

Johansen

starstarstarstarstar

Ta sauna od Państwa to jedna z moich najlepszych inwestycji. Dziękuję za pomoc i gratuluję wiedzy, doświadczenie w tym co robi się tak długo, jak widać jest bezcenne.

Grzegorz Jesionowski

starstarstarstarstar

Firma funkcjonuje wiele lat na rynku. Ogromne doświadczenia. Najwyższa jakość usług.

natalia xox

starstarstarstarstar

Polecam

Jakub Frackowski

starstarstarstarstar

Porzadna firma. Znaja sie na rzeczy. Pelen profesjonalizm.Szczerze polecam.

Arkadiusz Wegorowski

starstarstarstarstar

The best company ever!!!!, knowledge, quality, Great experience, thank you!!!

Paula Grabowska

starstarstarstarstar

Jak najbardziej polecam!

Anna Anna

starstarstarstarstar

Bardzo solidna firma, wspaniałe podejście do klienta, rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Kupiona sauna działa idealnie i pasuje do wnętrza domu.Gorąco wszystkim polecam!

Maria Chaberska

starstarstarstarstar

Kupiłam z mężem saunę od państwa, działa idealnie i pasuje do wystroju wnętrz domu. Bardzo sprawna obsługa klienta. Dziękuję i pozdrawiam :)

Maria x

starstarstarstarstar

Wieloletnia, solidna, wiarygodna Firma, piękne sauny. Z pierwszej sauny tej Firmy korzystam od 2006 roku, jest bezawaryjna. Ponieważ zmieniam miejsce zamieszkania, zamawiam w tej Firmie kolejną saunę, bardziej nowoczesną i przystosowaną do nowych warunków mieszkaniowych. Gorąco wszystkim zainteresowanym polecam, zdrowie gwarantowane :)

Krzysztof Kmiecik

starstarstarstarstar

Active Line to bardzo profesjonalna firma saunowa, bardzo dobry kontakt firmy z klientem, szybkie i rzeczowe odpowiedzi na moje pytania, rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, wykonanie sauny w terminie, zgodnie ze wszystkimi ustaleniami, najważniejsze, że kosztorys nie zawierał żadnych ukrytych kosztów. Kontakt otrzymałem od kolegi i jestem bardzo zadowolony. Sauna już u mnie działa od 2 miesięcy. Zdecydowanie POLECAM !

Jan Tur

starstarstarstarstar

Zamówiłem tu saunę Infraline na wymiar. Świetna obsługa klienta. Marzenie o własnej saunie w końcu zostało zrealizowane!

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies